Biedronka

Pobierz aplikację i oszczędzaj!

biedronka home

Twój sklep

Wybierz swój sklep
i sprawdź aktualną ofertę

Twoje ostatnie lokalizacje:

  Centrum prasowe

  19.01.2017

  Przytulne mieszkanie w dobrym stylu z marką SMUKEE z Biedronki

  Aranżacja mieszkań w skandynawskim stylu, zgodnie z aktualnymi trendami, jest teraz możliwa dzięki produktom SMUKEE, dostępnym w wyjątkowo atrakcyjnych cenach wyłącznie w sklepach sieci Biedronka. Nowa marka obejmuje starannie zaprojektowane dekoracje wnętrz, eleganckie akcesoria do łazienek, kuchni, sypialni i pokoju dziennego, elementy oświetlenia oraz praktyczne i wygodne meble. Szczegóły oferty zostały zaprezentowane na www.smukee.pl

  Nazwa SMUKEE nawiązuje do duńskiego słowa „smukke” czyli „pięknie”. Właśnie w pięknych i przytulnych domowych zaciszach Duńczycy znajdują swoje szczęście. Stan relaksu i odpoczynku to filozofia życia, którą określają zyskującym ostatnio coraz większą popularność w świecie słowem „hygge”. Dzięki produktom SMUKEE Biedronka pragnie, aby również jej klienci mogli tak samo przytulnie poczuć się w swoich mieszkaniach.

  Nowe kolekcje marki SMUKEE będą dostępne co poniedziałek w wybranych placówkach sieci Biedronka do wyczerpania zapasów. W tygodniu od 23 stycznia br. będą to m.in.: patelnie, garnki, noże, naczynia do sushi, wok oraz obrusy, maty i chodniki antypoślizgowe. W kolejnym tygodniu, czyli od 30 stycznia br. będą to produkty dedykowane dzieciom: m.in. pościel, koc polarowy i dywan.

  Produkty SMUKEE posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość: OEKO TEX, TÜV, czy DEKRA.

  Na dedykowanej stronie marki www.smukee.pl oprócz szczegółowych informacji na temat produktów będą również zamieszczane inspirujące porady i przykłady aranżacji wnętrz.

  BIURO PRASOWE
  Tel: 0 696 77 22 13, e-mail: media@jmpolska.com

  Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2900 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2018 r. Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie sieci. Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając ponad 65 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 14 mld zł.

  Powrót do aktualności