GAMA PRODUKTÓW
Image Image

Czasami w naszym życiu pojawiają się osoby, które niczym dobre wróżki ratują nas w trudnych momentach miesiączki. To może być koleżanka, która bez wahania podzieliła się z swoimi podpaskami. Mama lub starsza siostra, które natychmiast zaoferowały odwiezienie Cię samochodem do domu, kiedy tak bardzo bolał Cię brzuch w szkole. Albo Twój partner, który wyczarował niesamowicie smaczne ciasto, aby umilić Ci gorszy dzień.

Czasami w naszym życiu pojawiają się osoby, które niczym dobre wróżki ratują nas

w trudnych momentach miesiączki. To może być koleżanka, która bez wahania podzieliła się z swoimi podpaskami. Mama lub starsza siostra, które natychmiast zaoferowały odwiezienie Cię samochodem do domu, kiedy tak bardzo bolał Cię brzuch w szkole. Albo Twój partner, który wyczarował niesamowicie smaczne ciasto, aby umilić Ci gorszy dzień.

Image

Kto jest Twoja Wrozka Feminuszka?

.

,

,

,

,

Poprosiliśmy Was, abyście opowiedziały nam o swoich Wróżkach, które sprawiły, że poczułyście się lepiej tego dnia. Oto Wasze historie!

Image Image

Ja, niestety, nie miałam nigdy swojej WRÓŻKI FEMINUSZKI. Lata dziewięćdziesiąte, temat tabu dla wielu - nawet dla „Pani od przyrody" oraz „Pani od WDŻ", ale nie tylko... również dla pedagoga szkolnego, rodziców, rodziny, osób z najbliższego otoczenia. NIKT dorosły „o tym" nie rozmawiał. O podpaskach i tamponach dyskutowało się jedynie z najbliższymi koleżankami, przyjaciółkami. W tajemnicy przed płcią przeciwna, of course!


Natomiast ja, na przekór tamtym przekonaniom jestem WRÓŻKĄ FEMINUSZKĄ ️ dla innych. Pracuję w szkole i spełniam tam swoją misję ;-). Jeśli wygram, pudełko wyląduje w szkolnej toalecie i będzie mogła skorzystać z produktów KAŻDA NASTOLATKA.

Image IconImage Icon

Marcelina

Image Image Image
Image Image

Znów nadchodzi, czego chce?

Męczyć znowu ciało me?

Sprawiać ból i osłabienie

jak każde comiesięczne krwawienie.

Zabiera humor, dodaje wagi

i muszę poświęcać jej dużo uwagi:

nosić przy sobie cały arsenał produktów Femina

i tu się właściwa historia zaczyna.

Wróżka Mężuszka co się zowie,

teraz wam wszystko o niej opowiem.

Kiedy przychodzą czerwone dni,

Image IconImage IconIcon

Dominika

Image Image Image

Mężuszka najlepszym wsparciem mi.

Herbatkę zrobi, kocykiem owinie,

że cały zły humor się nie wywinie!

Gdy bardzo boli - tabletkę poda

i przytulaska do tego doda.

Domek posprząta i obiad pyszny zrobi,

więc żadna wróżka go nie podrobi.

Wróżka Mężuszka to piękny dar

i ja go przy sobie cały czas mam.

I każdej kobiecie życzę tego,

by męża miała tak wspaniałego!

Image Image

Opowiem wam dzisiaj o najwspanialszej wróżce na świecie i nie - nie chodzi tutaj o wróżkę zębuszke! Ale o moją mamę. Cała magia polega na tym, że wystarczy tylko jedno spojrzenie w jej stronę, a ona już wie, że nadeszły te dni w miesiącu. Bez zbędnych pytań, łapie swoją magiczną różdżkę (łyżkę) i robi wystrzałowe, czekoladowe ciasteczka, które są najpyszniejsze w całym kosmosie! Nie zapominając oczywiście o zielonym eliksirze jakim jest herbatka, podana w uroczym kubku na poprawę humoru. Te wszystkie rzeczy bardzo ułatwiają mi przejście przez bolesne miesiączki.


Ale jest taka jedna, najbardziej magiczna czynność jaką robi moja mama. Bierze kocyk i gdy leże, mocno mnie nim otula, abym czuła się komfortowo. Magia tkwi w szczegółach i prostych czynnościach, zwłaszcza jeśli robią to ukocha osoby. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Image IconImage IconIcon

Roksana

Image Image Image
Image Image

Dla mnie taką Wróżką Feminuszką jest moja Pani od historii. W domu temat okresu był tabu, więc gdy będąc w czwartej klasie szkoły podstawowej dostałam okresu na zabawie choinkowej kompletnie nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Pani, która była wtedy naszą opiekunką zauważyła, że coś jest nie tak, a ja w ataku paniki przedstawiłam jej swój problem. Od razu zabrała mnie do pokoju nauczycielskiego, dała mi podpaskę i wytłumaczyła co się stało, poczułam się jakbym miała drugą mamę.


Od niedawna trochę i ja stałam się Wróżką Feminuszką, a to za sprawą pisania mojej pracy licencjackiej. Głównym tematem w niej poruszanym było ubóstwo menstruacyjne kobiet, dzięki któremu miałam szansę przeprowadzić badania na ten temat w kilku szkołach średnich i poznać na ten temat opinię młodych dziewcząt. Dodatkowo temat ten pozwolił mi dołożyć małą cegiełkę do zamieszczenia w Uniwersytecie, w którym studiuję, Różowych Skrzyneczek.

Image IconImage IconIcon

Natalia

Image Image Image
Image Image

Mówi się, że dla każdej dziewczynki to tata jest tym pierwszym najważniejszym mężczyzna w życiu. Tak też jest w moim przypadku, ponadto tata był pierwszą osobą, która sprawiła że mój beznadziejny dzień podczas miesiączki stał się o wiele lepszy. Pamiętam jak dziś, gdy leżałam pod kołdrą, bo obudził mnie okropny ból brzucha i obfita miesiączka. Byłam wtedy nastolatka i zostałam sama z tatą w domu bo mama była w pracy. Jako dojrzewającej nastolatce było mi nieco wstyd mówić swojemu tacie o takich problemach.


Ale on wiedział co się dzieje, nie pytał o nic tylko pojechał do sklepu, po kilku chwilach wrócił z dwiema reklamówkami i po prostu położył mi je na łóżku. W jednej reklamówce były wszystkie rodzaje podpasek- długie, krótkie, cienkie, grube, na noc, że skrzydełkami i bez. W drugiej natomiast były moje ulubione słodkości. Za chwilę tata wrócił i dał mi do picia gorącej czekolady z bitą śmietaną. Uśmiechnął się i wrócił do swojego pokoju mówiąc, że gdybym coś potrzebowała to mam go wołać.


Od tamtego dnia minęło prawie 15 lat, ale tata nadal działa jak wróżka, chociaż od kilku lat mam już swoją rodzinę, to w moim rodzinnym domu, w moim pokoju, zawsze jest paczuszka że słodyczami i podpaskami tak w razie W. Cieszę się, że mój tata był i nadal jest moja wróżka, dzięki temu pokazał mi że świat ma również kolorowe barwy.

Image IconImage IconIcon

Kasia

Image Image Image
Image Image

Każda kobieta podpasek potrzebuje,

niech się tego żadna nie krępuje!

Moja wróżka nade mną czuwa

i tampony też podsuwa.

Siostra zawsze jest mi bliska,


Image IconImage Icon

Justyna

Image Image Image

tajemnicza energia między nami tryska.

Siostrzana miłość to nie tylko czekoladki,

ale również podawanie ciepłej herbatki.

Przy Niej okres jest łagodny,

a gdy Ją widzę dzień zawsze pogodny!

Nagrodziliśmy najciekawsze, najbardziej kreatywne zgłoszenia w konkursie „Wróżka Feminuszka jest wśród nas!”.

Regulamin konkursu znajdziecie

TUTAJ

Czas trwania konkursu: 28.08 – 10.09 2023 r.

Image Image Image

produkty marki Femina,

Image

pluszowy termofor,

Image

relaksująca herbata,

Image

znakomite słodycze Magnetic

Image Image Image

Znamy zwyciezcow konkursu

Poznaj listę zwycięzców

,

,

!

Czy znacie już naszą Wróżkę Feminuszkę, która potrafi umilić nawet najtrudniejszy moment miesiączki?


Zobaczcie ją w akcji już teraz!

Image Image

A przy okazji...

@biedronka

Wierzycie we wróżki? 🧚‍♂️ Oto nasza gwiazda - Wróżka Feminuszka, która niejeden problem rozwiąże! Tym razem zjawia się z konkursem! Zasady są bajecznie proste - opowiedz, kto jest Twoją własną Wróżką i zgarnij jeden z Wróżkowych Boxów Femina! Wyślij nam swoją magiczną historię na konkurs@wrozkafeminuszka.pl

♬ oryginalny dźwięk – Biedronka - Biedronka
Image Image Image Image

Obejrzyj video i poznaj bliżej nasze wróżki!

Image
@biedronka Gdy zjawia się miesiączka Wróżka Feminuszka pomoże! 🧚‍♀️ A może Wam już Wam już pomogła? Jeśli tak - konkurs pełen magii czeka! Opowiedz, kto jest Twoją własną Wróżką i zgarnij jeden z Wróżkowych Boxów Femina! Czekamy na Wasze historie na konkurs@wrozkafeminuszka.pl. @Klaudia 🧖🏻‍♀️💄👗 ♬ dźwięk oryginalny - Biedronka

Czy znacie już naszą Wróżkę Feminuszkę, która potrafi umilić nawet najtrudniejszy moment miesiączki?


Zobaczcie ją w akcji już teraz!

Image Image

A przy okazji...

Image Image Image Image Image Image

INFORMACJE

OFERTA

SZYBKIE LINKI

O BIEDRONCE

Copyright 2023 Jeronimo Martins Polska S.A.

Serwis w wersji dla osób niewidomych i niedowidzących