Godny zaufania pracodawca - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

Odpowiedzialność społeczna

Gwarancja jakości

"Wierzę, że reputacja i przetrwanie firm w XXI wieku zależą nie tylko od zasad rynku, ale także od społecznej akceptacji dla prowadzonych przez nie działań".

Pedro Soares dos Santos
Prezes Grupy Jeronimo Martins

Godny zaufania pracodawca

 • Razem zadbajmy o zdrowie

  Razem zadbajmy o zdrowie

  Od 2004 roku zachęcamy pracowników do wykonywania badań profilaktycznych i konsultacji ze specjalistami finansowanych przez pracodawcę w ramach programu Razem Zadbajmy o Zdrowie. Każdego roku nasza oferta zmienia się w zależności od potrzeb i oczekiwań pracowników. Pakiety i konsultacje różnią się w zależności od płci. Kobiety mogą skorzystać na przykład z USG piersi, cytologii, mammografii, a mężczyźni z USG jamy brzusznej, EKG, morfologii, czy OB. Poza promocją badań profilaktycznych, podkreślamy też znaczenie innych elementów zdrowia – regularnego ruchu i zbilansowanej diety. Zapraszamy pracowników do udziału w Wyzwaniu Sportowym Biedronki – uczestnicy mogą gromadzić kilometry jeżdżąc na rowerze lub biegając. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Przygotowujemy również różnorodne materiały prozdrowotne oraz przepisy na pyszne i zdrowe potrawy, opracowywane przez dietetyków. W 2017 roku w ramach programu nasi pracownicy wykonali ponad 15 tysięcy badań. Program Razem Zadbajmy o Zdrowie był wielokrotnie nagradzany, m.in. w plebiscycie Know Health, Nagrodą Zaufania Złoty OTIS 2011, czy wyróżniony w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

  Dowiedz się więcej

 • Paczki dla pracowników i ich dzieci

  Paczki dla pracowników i ich dzieci

  Święta, narodziny czy pierwszy dzień w szkole - towarzyszymy naszym pracownikom w wyjątkowych chwilach ich życia. Z okazji narodzin dziecka przekazujemy rodzicom zestawy podstawowych i niezbędnych artykułów oraz akcesoriów niemowlęcych. W 2014 roku przekazaliśmy prawie 3000 wyprawek dla niemowląt. Z okazji pierwszego dnia w szkole, przygotowujemy dla dzieci plecak z pełnym wyposażeniem. W 2014 roku prawie 5800 sześcio- i siedmio latków otrzymało od nas wyprawki szkolne. Zgodnie z tradycją, również z okazji Świąt Bożego Narodzenia nasi pracownicy oraz ich dzieci otrzymują paczki pełne słodyczy i upominków.

 • Wakacje z Biedronką

  Wakacje z Biedronką

  Od 2005 roku organizujemy pełne atrakcji kolonie dla najbardziej potrzebujących dzieci pracowników. W czasie dwutygodniowego pobytu w górach lub nad morzem dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach tematycznych. Bogaty program edukacyjny każdego wyjazdu daje możliwość rozwijania dziecięcych pasji i umiejętności. W 2015 roku na trzy wakacyjne kolonie wyjedzie 840 dzieci naszych pracowników w wieku 8-12 lat.

 • Możesz liczyć na Biedronkę

  Możesz liczyć na Biedronkę

  Dbamy również o osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Raz w roku Komisja Socjalna może przyznać zapomogę osobom w najcięższej sytuacji finansowej lub życiowej. W ramach programu "Możesz liczyć na Biedronkę" w roku 2014 udzieliliśmy pomocy 8 500 pracownikom i ich rodzinom. Wszyscy pracownicy naszej firmy mają także dostęp do nieoprocentowanych pożyczek na cele mieszkaniowe.

 • Dzień dziecka w Biedronce

  Dzień dziecka w Biedronce

  Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za naszych pracowników, ale również za ich pociechy. 1 czerwca na każde dziecko czeka poczęstunek. Z okazji Dnia Dziecka organizujemy również konkurs plastyczny, w którym mogą wziąć udział dzieci w wieku do 12 lat. Na zwycięzcę najciekawszej pracy czeka wyjątkowa nagroda - atrakcyjna wycieczka dla całej rodziny do Eurodisneylandu.

 • Wiele możliwości

  Wiele możliwości

  Jako jeden z największych polskich pracodawców chcemy zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju wszystkim z ponad 47 000 naszych pracowników. Dlatego stale podnosimy wynagrodzenia, oferujemy systematyczne szkolenia oraz możliwość awansu. Właśnie w ten sposób swoje stanowiska objęło prawie 90 proc. kadry kierowniczej.

 • Najzdolniejsi są z nami

  Najzdolniejsi są z nami

  Pracy u nas szuka wielu ambitnych ludzi, pragnących zrobić karierę w międzynarodowej organizacji. Dla najlepszych absolwentów wyższych uczelni prowadzimy wyjątkowy program rozwoju - Dojrzewalnia Talentów, dzieląc się know-how oraz stopniowo angażując ich w firmowe projekty.

 

Powrót: Odpowiedzialność społeczna