Biedronka

Pobierz aplikację i oszczędzaj!

biedronka home

Twój sklep

Wybierz swój sklep
i sprawdź aktualną ofertę

Twoje ostatnie lokalizacje:

  Prezentowana cena regularna oraz najniższa cena z 30 dni przed obniżką / cena przed obniżką / najniższa cena od wprowadzenia towaru to ceny ogólnopolskie tj. ceny ustalone i aktualne dla całej sieci handlowej. Podane wartości obniżki są wartościami maksymalnymi i mogą różnić się w zależności od cen obowiązujących w danym sklepie.
  ''Królik już się nie złości. Jak widzę świat. Ponad 20 naklejek. Disney Kubuś i Przyjaciele'' - A. Górska Upłynął termin obowiązywania oferty

  ''Królik już się nie złości. Jak widzę świat. Ponad 20 naklejek. Disney Kubuś i Przyjaciele'' - A. Górska

  Królik jest pracowity, sumienny i zapobiegliwy, więc gdy coś mu się nie udaje bądź go zaskakuje, łatwo wpada w złość. Królik krzyczy, rzuca rzeczami, fuka coraz bardziej naburmuszony, coraz bardziej wściekły… Uporanie się z tymi emocjami to nie lada sztuka. Na szczęście ma przyjaciół, którzy pomagają mu zobaczyć, gdzie jest źródło złości, a tym samym poradzić sobie z poczuciem winy.
  Poprzez przygody bohaterów ze Stumilowego Lasu książeczki z serii „Jak widzę świat…” pokazują, w jak różny sposób można postrzegać i oswajać rzeczywistość.
  Krótki wstęp psychologa dziecięcego, poprzedzający każdą z nich, podpowiada, jak wspierać najmłodszych w trudnym procesie radzenia sobie z emocjami.