Biedronka

Pobierz aplikację i oszczędzaj!

biedronka home

Twój sklep

Wybierz swój sklep
i sprawdź aktualną ofertę

Twoje ostatnie lokalizacje:

    Prezentowana cena regularna oraz najniższa cena z 30 dni przed obniżką / cena przed obniżką / najniższa cena od wprowadzenia towaru to ceny ogólnopolskie tj. ceny ustalone i aktualne dla całej sieci handlowej. Podane wartości obniżki są wartościami maksymalnymi i mogą różnić się w zależności od cen obowiązujących w danym sklepie.
    ''Kłapouchy się zamartwia. Jak widzę świat. Ponad 20 naklejek. Disney Kubuś i Przyjaciele'' - A. Górska Upłynął termin obowiązywania oferty

    ''Kłapouchy się zamartwia. Jak widzę świat. Ponad 20 naklejek. Disney Kubuś i Przyjaciele'' - A. Górska

    Kłapouchy często jest smutny bądź przygnębiony. Wszędzie widzi powód do zmartwienia lub obawy. Jakby patrzył na świat przez ciemne okulary... Przyglądając się zachowaniu osiołka, niejeden maluch rozpozna swoje własne reakcje i nastroje. Może dzięki temu lepiej je zrozumie i łatwiej sobie z nimi poradzi? Urocza opowiastka jest poprzedzona wstępem psycholog Magdaleny Dej, która podpowiada, jak wspierać najmłodszych w trudnej sztuce radzenia sobie z emocjami, jak wzmacniać te pozytywne, jak budować pewność siebie i jak radzić sobie ze swoimi słabościami. Dodatkową atrakcją książki są naklejki, którymi dziecko może uzupełniać obrazki. Inne tytuły w serii z naklejkami: „Prosiaczek pokonuje strach”, „Kubuś okazuje życzliwość”