Biedronka

Pobierz aplikację i oszczędzaj!

biedronka home

Twój sklep

Wybierz swój sklep
i sprawdź aktualną ofertę

Twoje ostatnie lokalizacje:

    Prezentowana cena regularna oraz najniższa cena z 30 dni przed obniżką / cena przed obniżką / najniższa cena od wprowadzenia towaru to ceny ogólnopolskie tj. ceny ustalone i aktualne dla całej sieci handlowej. Podane wartości obniżki są wartościami maksymalnymi i mogą różnić się w zależności od cen obowiązujących w danym sklepie.
    ''Kubuś okazuje życzliwość. Jak widzę świat. Ponad 20 naklejek. Disney Kubuś i Przyjaciele'' - A. Górska Upłynął termin obowiązywania oferty

    ''Kubuś okazuje życzliwość. Jak widzę świat. Ponad 20 naklejek. Disney Kubuś i Przyjaciele'' - A. Górska

    Kubuś Puchatek to najsympatyczniejszy miś na świecie. Jest bardzo życzliwy i uczynny. Pomagając innym, odkrywa, że spełnianie dobrych uczynków to najlepsza recepta na szczęście, i swoją mądrością dzieli się z przyjaciółmi. Urocza opowiastka jest poprzedzona wstępem psycholog Magdaleny Dej, która podpowiada, jak kształtować u najmłodszych zdolność współodczuwania. Dodatkową atrakcją książki są naklejki, którymi dziecko może uzupełniać obrazki. Inne tytuły w serii z naklejkami: „Prosiaczek pokonuje strach”, „Kłapouchy się zamartwia”