Biedronka

Pobierz aplikację i oszczędzaj!

biedronka home

Twój sklep

Wybierz swój sklep
i sprawdź aktualną ofertę

Twoje ostatnie lokalizacje:

    Prezentowana cena regularna oraz najniższa cena z 30 dni przed obniżką / cena przed obniżką / najniższa cena od wprowadzenia towaru to ceny ogólnopolskie tj. ceny ustalone i aktualne dla całej sieci handlowej. Podane wartości obniżki są wartościami maksymalnymi i mogą różnić się w zależności od cen obowiązujących w danym sklepie.
    'Królik już się nie złości. Jak widzę świat. Kubuś i przyjaciele'' - Opracowanie zbiorowe Upłynął termin obowiązywania oferty

    'Królik już się nie złości. Jak widzę świat. Kubuś i przyjaciele'' - Opracowanie zbiorowe

    Królik jest pracowity, sumienny i zapobiegliwy, więc gdy coś mu się nie udaje bądź go zaskakuje, łatwo wpada w złość. Królik krzyczy, rzuca rzeczami, fuka coraz bardziej naburmuszony, coraz bardziej wściekły… Uporanie się z tymi emocjami to nie lada sztuka. Na szczęście ma przyjaciół, którzy pomagają mu zobaczyć, gdzie jest źródło złości, a tym samym poradzić sobie z poczuciem winy.Urocza opowiastka jest poprzedzona wstępem psycholog Magdaleny Dej, która podpowiada, jak wspierać najmłodszych w trudnym procesie radzenia sobie z emocjami. Dodatkową atrakcją książki są naklejki, którymi dziecko może uzupełniać obrazki.