Biedronka

Pobierz aplikację i oszczędzaj!

biedronka home

Twój sklep

Wybierz swój sklep
i sprawdź aktualną ofertę

Twoje ostatnie lokalizacje:

  Prezentowana cena regularna oraz najniższa cena z 30 dni przed obniżką / cena przed obniżką / najniższa cena od wprowadzenia towaru to ceny ogólnopolskie tj. ceny ustalone i aktualne dla całej sieci handlowej. Podane wartości obniżki są wartościami maksymalnymi i mogą różnić się w zależności od cen obowiązujących w danym sklepie.
  ''Bazgraki i zabawy 5-latków'' - K. Szumska Upłynął termin obowiązywania oferty

  ''Bazgraki i zabawy 5-latków'' - K. Szumska

  Rozwijające zabawy z pisakiem suchościeralnym!

  Co można zobaczyć w muzeum? Które przedmioty zaczynają się na tę samą głoskę? Ile sprzętów brakuje w laboratorium Bazgraków?

  "Bazgraki i zabawy dla 5-latków" to rozwijające łamigłówki, dzięki którym przedszkolaki trenują myślenie logiczne, poznają litery i cyfry oraz ćwiczą rączkę, zamalowując właściwe pola z liczbami i literami oraz łącząc kropki.

  Różnorodne zadania przygotowują do nauki pisania i liczenia, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni.

  Oryginalne i zabawne ilustracje oswajają przedszkolaki z nowymi miejscami, takimi jak muzeum, gabinet lekarski czy laboratorium, lub przypominają o dobrze znanym otoczeniu.

  Dzięki dołączonemu do książki flamastrowi suchościeralnemu odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, duży formatA4 pozwala na swobodne rysowanie i bazgranie.

  Rysuj, ścieraj i baw się z Bazgrakami!