Biedronka

Nowa aplikacja mobilna

Twój sklep

Wybierz swój sklep
i sprawdź aktualną ofertę

Twoje ostatnie lokalizacje:

  ''Dobre wieści, czyli dlaczego świat wcale nie jest taki zły'' - R. Sirdeshpande Produkt aktualnie niedostępny w ofercie * Produkt dostępny w wybranych sklepach.

  ''Dobre wieści, czyli dlaczego świat wcale nie jest taki zły'' - R. Sirdeshpande

  Optymistyczna, podnosząca na duchu i pokrzepiająca książka, która pomoże młodym czytelnikom zmienić ich sposób myślenia o świecie

  PORA ZMIENIĆ TO, JAK POSTRZEGAMY ŚWIAT!

  Gdy docierają do nas tylko złe wieści, świat może wydawać się nieco… przerażający. Tymczasem wokół dzieje się też mnóstwo dobrego – szkoda, że tak rzadko o tym słyszymy! Mamy przecież roboty ratujące ludzkie życie, drzewa, które mogą uzdrowić naszą planetę, i odnawialne źródła energii. Jest wiele osób, organizacji i firm, które walczą o lepszy świat. Ta książka jest także o nich. Oraz o tym, jak wy możecie pójść w ich ślady.

  Zapraszam was do mojej agencji detektywistycznej, w której będziemy tropić fake newsy, odkrywać niesamowite historie oraz poznawać inspirujące postaci z całego świata. Przekonacie się, że dobro wcale nie jest w odwrocie i że jeśli postawimy na współdziałanie, wkrótce sprawy przyjmą lepszy obrót!

  Ta książka to dodające mocy, otuchy i pewności siebie antidotum na niepokoje naszych czasów!