"Angielski. Niezbędne zwroty i wyrażenia" - Opracowanie zbiorowe - Produkt - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

"Angielski. Niezbędne zwroty i wyrażenia" - Opracowanie zbiorowe Dodaj do listy zakupów Produkt aktualnie niedostępny w ofercie

"Angielski. Niezbędne zwroty i wyrażenia" - Opracowanie zbiorowe

"Angielski. Niezbędne zwroty i wyrażenia:

? 145 minut wysokiej jakości nagrań - tylko native speakerzy,
? 750 słów i zwrotów niezbędnych do swobodnej komunikacji,
? 17 lekcji tematycznych z ćwiczeniami,
? współczesne dialogi i zdania uczące płynnej konwersacji,
? testy sprawdzające,
? słowniczek najważniejszych słówek.

"Angielski. Niezbędne zwroty i wyrażenia" przeznaczony jest dla osób znających język angielski na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym oraz dla wszystkich przygotowujących się do egzaminu FCE i matury. Zagadnienia w nim zawarte są wyjątkowo przydatne podczas matury ustnej z angielskiego, a w szczególności w części obejmującej tzw. rozmowy sterowane, w której trzeba wykazać się umiejętnością uzyskiwania i udzielania informacji.

Kurs uczy ponad 750 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Teraz już samodzielnie kupisz bilet, zapytasz o drogę, zrobisz zakupy i umówisz się na spotkanie.

Książka (120 str.) zawiera dialogi, dodatkowe słownictwo, różnorodne ćwiczenia z odpowiedziami do każdej lekcji, zapis nagrań, testy na użycie przyimków, czasowników i rzeczowników oraz słowniczek najważniejszych słówek.

Wysokiej jakości nagrania (145 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Angielskie zwroty i dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się słówek oraz rozumienia ze słuchu bez konieczności zaglądania do książki!

Co zmieniono w Nowej Edycji?
? nowa, atrakcyjna szata graficzna,
? rozbudowany podręcznik,
? bardziej przejrzysty układ książki,
? więcej słów i wyrażeń,
? ćwiczenia leksykalne i gramatyczne,
? testy podsumowujące,
? indeks słów i wyrażeń.

Angielski Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka angielskiego, w szczególności dla tych, którzy planują wyjazd do krajów anglojęzycznych w celach zawodowych, edukacyjnych lub turystycznych. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Rozmawiaj płynnie i swobodnie!

Dodatkowo:
? 145 minut wysokiej jakości nagrań - tylko native speakerzy
? testy sprawdzające
? słowniczek najważniejszych słówek