"South Park: The Fractured but Whole PS4" - Produkt - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

"South Park: The Fractured but Whole PS4" Dodaj do listy zakupów Produkt aktualnie niedostępny w ofercie

"South Park: The Fractured but Whole PS4"

W spokojnym górskim miasteczku South Park pojawiło się mroczne zło. Jest jednak ktoś, kto mu się przeciwstawi - to drużyna superbohaterów, prowadzona przez nocnego mściciela, który zamierza zaprowadzić porządek w South Parku.

Dzieciaki po prostu się bawią, a Cartman koniecznie chce zmienić "Szopa i przyjaciół" w największą superbohaterską serię wszech czasów. Niestety, nikczemny Profesor Chaos realizuje swój złowrogi plan likwidacji "Szopa i przyjaciół". Bohaterowie muszą współpracować, by zwalczyć chaos i terror, które panują w mieście.

Twórcy serialu South Park, Trey Parker i Matt Stone, przedstawiają South Park: The Fractured But Whole, kontynuację gry South Park: Kijek Prawdy, zdobywcy 25 nagród branżowych. Gracze znów wcielą się w postać Nowego. Jako najnowszy członek "Szopa i przyjaciół", musisz stworzyć własnego superbohatera, rozwinąć poziom złej sławy i użyć supermocy, aby ocalić South Park. Dopiero wtedy "Szop i przyjaciele" zajmą prawowite miejsce jako najwspanialsza drużyna superbohaterów w historii i podpiszą umowę na nakręcenie filmu, który przecież im się należy. W mieście ogarniętym chaosem, "Szop i przyjaciele" będą musieli powstać, aby ocalić jego mieszkańców.

South Park: The Fractured but Whole PS4

South Park: The Fractured but Whole PS4