"Far Cry 4 XBOX ONE" - Produkt - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

"Far Cry 4 XBOX ONE" Dodaj do listy zakupów Produkt aktualnie niedostępny w ofercie

"Far Cry 4 XBOX ONE"

W Far Cry 4 trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów rządzonego przed apodaktycznego króla. Ukryte pomiędzy ośnieżonymi szycztami Himalajów leży państwo Kyrat, państwo przesiąknięte tradycją oraz przemocą. Nazywasz się Ajay Ghale, podróżujesz do Kyrat aby spełnić życzenie umierającej matki. Przypadkowo znajdziesz się w samym centrum wojny domowej mającej na celu zrzucenie z tronu samozwańczego króla Kayrat - Pagana Mina.

• Podróżuj i odkrywaj najbardziej różnorodny świat Far Cry'a jaki kiedykolwiek został stworzony. Od gęstych lasów do okrytych sniegiem czubków gór, cały świat żyje własnym życiem, jest piękny... i niebezpieczny.
• Poluj na leopardy, nosorożce, orły i inne zwierzęta. Kyrat jest miejscem obfitym w dziką zwierzynę. Uważaj tylko kiedy będziesz polował czy przypadkiem coś nie poluje na Ciebie.
• Patroluj wrogie terytoria za pomocą nowego Żyrokotera następnie "zanurkuj" w kierunku ziemi wykorzystując swój wing suit. Wdrap się na grzbiet 6-tonowego słonia i wykorzystaj jego moc do zniszczenia wroga.
• Wybierz odpowiednią broń do pracy, nieważne jak szalona i nieprzewidywalna ona jest. Z różnorodnym arsenałem będziesz przygotowany na wszystko.