Nagrody dla Biedronki - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

Nagrody dla Biedronki!

Świeżość, jakość i najniższe ceny – każdego dnia dbamy o to, żeby spełniać Wasze oczekiwania. Teraz nasze starania docenili branżowi eksperci. Otrzymaliśmy dwie prestiżowe nagrody: „Retail Business Award” dla Architekta rynku FMCG oraz „Market Roku” za najlepszą ofertę produktów świeżych wśród sieci handlowych. Cieszymy się i dziękujemy, że jesteście z nami!

Nagroda „Retail Business Award”

Ta nagroda, to uhonorowanie naszej wieloletniej pracy w rozwój polskiej gospodarki. Otrzymują je firmy i osoby, które stawiają na dobrą współpracę między firmami, lokalnymi społecznościami i pracownikami. To docenienie naszych wysiłków w dbałości o jakość nie tylko produktów, ale także środowiska w którym wszyscy żyjemy. Otrzymaliśmy ją z rąk Wydawnictwa Gospodarczego oraz Business Centre Club.

Nagroda „Market Roku”

Wyjątkową jakość produktów świeżych w Biedronce doceniają nie tylko klienci, ale także specjaliści. Nasza sieć drugi raz z rzędu zwyciężyła w kategorii Market Roku za produkty świeże – prestiżowym wyróżnieniu przyznawanym przez 40 osobowe grono reprezentantów branży handlowej.
Jury doceniło nas również za kształtowanie zdrowych postaw żywieniowych wśród dzieci i młodzieży przez kampanie edukacyjne.