Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

Wypełnianie PIT

Wystarczy wyliczyć 1% naszego podatku dochodowego, wpisać kwotę, dane KRS oraz cel szczegółowy w rubryki formularza PIT według poniższego wzoru.

Jak wypełnić PIT
 • Kacper Gąciarz

  Kacper Gąciarz

  Kacper, syn Adama Gąciarza, magazyniera w CD w Wojniczu, ma zdiagnozowane dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Nie chodzi i ma problemy z mową. Potrzebuje systematycznej rehabilitacji i zajęć z logopedą.

  Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  24818 Gąciarz Kacper

 • Oliwier Żak

  Oliwier Żak

  Oliwier, syn Żanety Żak, koordynatora sklepów szkoleniowych w Krakowie, urodził się w 29 tygodniu ciąży. Ma zdiagnozowany autyzm i poważne problemy jelitowe. Nadal nie mówi, nie komunikuje potrzeb fizjologicznych, nie bawi się ze swoją siostrą bliźniaczką i innymi dziećmi. Wymaga wsparcia  wielu specjalistów, kosztownego leczenia i restrykcyjnej diety.

  Fundacja Avalon

  KRS
  0000270809

  Cel szczegółowy:
  Żak 11117

 • Patryk Czyżowicz

  Patryk Czyżowicz

  Patryk, syn Magdaleny  Czyżowicz, sprzedawcy-kasjera w sklepie w Warszawie, choruje na autyzm wczesnodziecięcy. Chodzi do przedszkola terapeutycznego i jest na kosztownej diecie bezglutenowej i bezmlecznej. Potrzebuje kosztownej terapii.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  31725 Czyżowicz Patryk

 • Zuzanna Mirosław

  Zuzanna Mirosław

  Zuzia, córka Angeliki Mirosław, zastępcy kierownika sklepu w Bełżycach, choruję na mukowiscydozę – wyniszczającą organizm chorobę genetyczną, która postępuję wraz z wiekiem.  Dzięki codziennej i systematycznej  fizjoterapii oddechowej i odpowiedniemu leczeniu można sprawić, że choroba nie będzie tak szybko postępować.

  Fundacja "Polskie Towarzystwo Walki Z Mukowiscydozą"

  KRS
  0000064892

  Cel szczegółowy:
  836/63/18 Mirosław Zuzanna

 • Marcin Stopczyński

  Marcin Stopczyński

  Marcin, syn Artura Stopczyńskiego, specjalisty w regionie Lubartów, choruje na autyzm. Wymaga terapii i rehabilitacji pod okiem różnych specjalistów. Poprzez wielokierunkowe oddziaływania terapeutyczne  można wspomóc funkcjonowanie dziecka w codziennym życiu.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  22303 Stopczyński Marcin

 • Wiktoria Kielian

  Wiktoria Kielian

  Wiktoria, córka Edyty Kielian, zastępcy kierownika sklepu w Pilźnie, od urodzenia ma padaczkę lekooporną, dysplazję korową i mózgowe porażenie dziecięce. Przeszła operację  rozdzielenia półkul mózgowych.  Ma niedowład prawostronny i opóźnienie psychoruchowe.  Nie chodzi i mówi pojedyncze słowa. Wymaga codziennej rehabilitacji i uczestnictwa w terapiach.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  24297 Kielian Wiktoria

 • Sebastian i Marcel Kalawscy

  Sebastian i Marcel Kalawscy

  Sebastian i Marcel, synowie Joanny Kalawskiej, zastępcy kierownika sklepu w Przemyślu,  urodzili się w 30 tygodniu ciąży. Tuż po urodzeniu stwierdzono u nich nieuleczalną chorobę genetyczną,  mukowiscydozę. Chłopcy wymagają częstych wyjazdów do specjalistów, specjalnie zbilansowanej diety, stale muszą przyjmować  leki oraz są poddawani codziennym inhalacjom.

  MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę

  KRS
  0000097900

  Cel szczegółowy:
  dla Marcela i Sebastiana Kalawskich

 • Natalia Pytlak

  Natalia Pytlak

  Natalia, córka Agnieszki Pytlak, młodszej księgowej w Poznaniu, ma zdiagnozowany jeden z najbardziej złośliwych dziecięcych nowotworów  – neuroblastoma, guz szyi z przerzutami  do węzłów chłonnych, szpiku kostnego i wszystkich kości. Czeka ją skojarzone leczenie, którego ostatnim etapem będzie immunoterapia. Nie jest ona refundowana i leczenie będzie bardzo kosztowne.

  Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” (OPP)

  KRS
  0000382243

  Cel szczegółowy:
  2506 pomoc dla Natalii Pytlak

 • Amelia Grzelecka

  Amelia Grzelecka

  Amelia, córka Tomasza Grzeleckiego, magazyniera w CD w Grudziądzu, ma rzadką wadę mózgu, przez którą nie porusza się, nie mówi i nie je samodzielnie. Wymaga intensywnej rehabilitacji oraz specjalnego leku uśmierzającego ból spowodowany codziennymi atakami padaczki lekoopornej.

  Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

  KRS
  0000186434

  Cel szczegółowy:
  Amelia Grzelecka 454/G

 • Blanka Demidowicz

  Blanka Demidowicz

  Blanka, córka Joanny i Adriana, magazynierów pracujących w DC Parzniew, choruje na autyzm. Potrzebuję wsparcia logopedycznego, sensorycznego i psychologicznego.

  Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  36061 Demidowicz Blanka

 • Jacek Seidelt

  Jacek Seidelt

  Jacek, syn Piotra Seidelt, zastępcy kierownika sklepu w Luboniu, urodził się z ciężką chorobą genetyczną, chorobą Hirschsprunga. Jest już po dwóch operacjach. Przyjmuje dużą ilość probiotyków, które wspomagają leczenie chorób stanów zapalnych jelit. Dziecko jest obecnie na diecie.

  Fundacja Avalon

  KRS
  0000270809

  Cel szczegółowy:
  Seidelt, 11280

 • Alan Kamecki

  Alan Kamecki

  Alan, syn Krzysztofa Kameckiego, zastępcy kierownika sklepu w Łodzi, urodził się z ciężką wadą serca HLHS. Przeszedł  już 4 operacje na otwartym sercu. Dodatkowo cierpi na padaczkę lekoodporną. Potrzebuje rehabilitacji motoryczno-rozwojowej, leków nasercowych i przeciwpadaczkowych.  Niedawno wykryto u niego niebezpieczne zwężenie na żyle bezimiennej, które zagraża jego życiu i potrzebna jest operacja.

  Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej

  KRS
  0000266644

  Cel szczegółowy:
  ZC6492 Alan Kamecki

 • Szymon Rudzki

  Szymon Rudzki

  Szymon, syn Roberta Rudzkiego, magazyniera w CD w Wyszkowie, choruje na autyzm  i postępującą chorobę Recklinghausena. Potrzebuje intensywnej wielokierunkowej terapii i rehabilitacji oraz specjalistycznej opieki.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  22291 Rudzki Szymon

 • Katarzyna Jędrasiak

  Katarzyna Jędrasiak

  Kasia, córka Witolda Jędrasiaka, zastępcy kierownika sklepu w Łodzi, urodziła się z bardzo poważną wadą serca. Przeszła jak dotąd 3 ciężkie operacje kardiochirurgiczne na otwartym sercu, ma założony stent i przeszła liczne zabiegi cewnikowania serca. Wymaga dalszej rehabilitacji
  w leczeniu i rekonwalescencji po zabiegach operacyjnych.

  Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca COR INFANTIS

  KRS
  0000290273

  Cel szczegółowy:
  Katarzyna Jędrasiak

 • Aleksandra Wojnar

  Aleksandra Wojnar

  Aleksandra, córka Krzysztofa Wojnara, zastępcy  kierownika sklepu w Brzozowie, urodziła się z Zespołem Williamsa. Ma opóźnienie rozwoju psychoruchowego, obniżone napięcie mięśniowe, wadę serca oraz problemy z tarczycą. Wymaga intensywnej rehabilitacji ruchowej i intelektualnej.

  Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak

  KRS
  0000117587

  Cel szczegółowy:
  Aleksandra Wojnar

 • Stanisław Antkowiak

  Stanisław Antkowiak

  Staś, syn Magdaleny Antkowiak, zastępcy kierownika sklepu w Poznaniu, choruje na nowotwór, histiocytozę złośliwą. Jest to grupa rzadko występujących chorób układu krwiotwórczego. Wymaga chemioterapii, którą wspomagają codziennie podawane leki.

  Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową

  KRS
  0000079660

  Cel szczegółowy:
  Stanisław Antkowiak

 • Zofia Steć

  Zofia Steć

  Zosia, córka Arona Stecia, magazyniera w CD w Koszalinie, ma zdiagnozowany bardzo rzadki zespół genetyczny Cri du Chat. Ma niepełnosprawność ruchową i opóźnienie rozwoju intelektualnego. Dodatkowo ma wadę wzroku  i rozszczep krtani. Wymaga intensywnej rehabilitacji ruchowej i logopedycznej.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  27391 Steć Zofia

 • Grzegorz Ochęcki

  Grzegorz Ochęcki

  Grześ, syn Kingi Sudoł, sprzedawcy-kasjera w sklepie w Inowrocławiu, choruje na mózgowe porażenie dziecięce i niedowład połowiczny prawostronny. Jest stale poddawany zabiegom rehabilitacyjnym. Wymaga długoletniego leczenia pod okiem specjalistów.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  10751 Ochęcki Grzegorz

 • Mateusz Mozgała

  Mateusz Mozgała

  Mateusz, syn Mariusza Mozgały, magazyniera w CD w Krakowie, choruje na autyzm i upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym. Nie potrafi zrozumieć prostych zależności w życiu codziennym. Ma doskonałą pamięć. Potrzebuje różnorodnych i kosztownych terapii.

  Fundacja JiM

  KRS
  0000127075

  Cel szczegółowy:
  #956 Mateusz Mozgała

 • Krzysztof Nierzwicki

  Krzysztof Nierzwicki

  Krzyś, syn Dagmary Frątczak-Nierzwickiej, sprzedawcy-kasjera w sklepie w Warszawie, ma zdiagnozowany autyzm atypowy. Potrzebuje licznych terapii i rehabilitacji, aby móc samodzielnie funkcjonować.

  Fundacja JiM

  KRS
  0000127075

  Cel szczegółowy:
  #2800 Krzysztof Nierzwicki

 • Michał Lukas

  Michał Lukas

  Michał, syn Agaty Lukas, kierownika sklepu w Ostrowie Wielkopolskim, choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Nie mówi, nie chodzi samodzielnie. Wymaga intensywnej rehabilitacji.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  8462 Lukas Michał

 • Franciszek Prokulewicz

  Franciszek Prokulewicz

  Franciszek, syn Sylwii Prokulewicz, zastępcy  kierownika sklepu w Rewalu, urodził się jako skrajny wcześniak.  Choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Rehabilitowany jest od 1 roku życia, jest pod stałą kontrolą wielu specjalistów. Aby Franio mógł lepiej funkcjonować  dziś i w przyszłości konieczna jest systematyczna rehabilitacja oraz udział w turnusach rehabilitacyjnych

  Fundacja dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  Franciszek Prokulewicz 18357

 • Marcel Wójkowski

  Marcel Wójkowski

  Marcelek, syn Agnieszki Wójkowskiej, zastępcy kierownika sklepu w Kutnie, ma wrodzoną wadę rozmiękania tchawicy (tracheomalację). Jest po drugim zabiegu wstawienia implantu stentu do tchawicy. Zabiegi muszą być powtarzane do czasu usztywnienia się ściany tchawicy. Jest też sukcesywnie rehabilitowany.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  31988 Wójkowski Marcel

 • Mikołaj Smyrak

  Mikołaj Smyrak

  Mikołaj, syn Barbary Smyrak, kierownika sklepu w Toruniu, ma zdiagnozowany autyzm atypowy. Wymaga różnorodnych terapii pod okiem wykwalifikowanych specjalistów oraz specjalistycznych suplementów diety.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  25140 Smyrak Mikołaj

 • Gracjan Stachowski

  Gracjan Stachowski

  Gracjan, syn Krystiana Stachowskiego, magazyniera CD w Kostrzynie, urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym oraz niedowładem  czterech kończyn. Sam nie chodzi, ma osłabiony wzrok i potrzebuje ciągłej, kosztownej rehabilitacji.

  Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  14477 Stachowski Gracjan

 • Jan Grunau

  Jan Grunau

  Jaś, syn Mateusza Grunau, planisty działu Organizacji Dostaw  w Koszalinie, urodził się w zamartwicy, z zespołem  wad wrodzonych, obniżonym napięciem mięśniowym i wrodzoną wiotkością. Ma znacznie opóźniony rozwój psychoruchowy. Wciąż trwają poszukiwania choroby genetycznej co wiąże się z kosztownymi  wizytami u wielu specjalistów. Jaś potrzebuje intensywnej rehabilitacji, która da mu szansę na przynajmniej częściową  samodzielność

  Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  36814 Grunau Jan

 • Michał Wyszyński

  Michał Wyszyński

  Michał, syn Ewy Wyszyńskiej, zastępcy  kierownika sklepu w Wysokie Mazowieckie, przeszedł operację usunięcia guza mózgu. Obecnie jest w trakcie chemioterapii. Tok dalszego  leczenia  uzależniony jest od remisji lub progresji guza. Będzie wymagał długofalowego leczenia i rehabilitacji.

  „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”

  KRS
  0000249753

  Cel szczegółowy:
  Michał Wyszyński

 • Bastian Kamiński

  Bastian Kamiński

  Bastian, syn Agnieszki Kamińskiej, sprzedawcy-kasjera w sklepie w Nowym Sączu, choruje na padaczkę i afazję motoryczną. Niezbędne są systematyczne zajęcia usprawniające funkcjonowanie dziecka. Potrzebuje terapii w zakresie integracji sensorycznej, logopedycznej, treningów słuchowych oraz leczenia neurologicznego.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  28793 Kamiński Bastian

 • Bartłomiej i Jakub Wardal

  Bartłomiej i Jakub Wardal

  Bartek  i Kuba, synowie  Elżbiety Wardal, sprzedawcy-kasjera w sklepie w Rykach, od urodzenia chorują na fenyloketonurię. Wymagają specjalistycznej, kosztownej diety, która umożliwia im prawidłowy rozwój.

  Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  20011 Wardal Bartłomiej

 • Malwina Stempniak

  Malwina Stempniak

  Malwinka, córka Katarzyny Stempniak, sprzedawcy-kasjera w sklepie w Mianowicach, choruje na achondroplazję, czyli genetycznie uwarunkowane zaburzenia rozwoju szkieletu. Jest pod stałą opieką laryngologa, ortopedy i ortodonty. Wymaga rehabilitacji. W przyszłym roku zaplanowana jest operacja wydłużania kości.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  25800 Stempniak Malwina Katarzyna

 • Tymon Florka

  Tymon Florka

  Tymon, syn Tomasza Florka, specjalisty  ds. magazynowych w CD w Krakowie, ma zespół Downa. W związku z opóźnionym rozwojem  intelektualnym, trudnościami z mową oraz obniżonym napięciem mięśniowym wymaga rehabilitacji m. in. ruchowej, psychologicznej i logopedycznej.

  Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  29447 Florka Tymon

 • Kornel Windak

  Kornel Windak

  Kornel, syn Katarzyny Windak, kierownika sklepu w Wieliczce, w trakcie porodu doznał porażenia prawego splotu barkowego typu Erba. Ma niedowład prawej rączki. Wymaga intensywnej rehabilitacji oraz stałych konsultacji u specjalistów.

  Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego

  KRS
  0000142952

  Cel szczegółowy:
  Kornel Windak

 • Zofia Garncarz

  Zofia Garncarz

  Zosia, córka Anny Garncarz, zastępcy kierownika sklepu w Sosnowcu, ma wadę mózgu – hipoplazję ciała modzelowatego i opóźniony rozwój psychoruchowy. Nie chodzi i nie mówi. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji i wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne.

  Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  17965 Garncarz Zofia

 • Paulina Stebel

  Paulina Stebel

  Paulina, córka Elżbiety Zalewskiej, zastępcy kierownika sklepu w Wodzisławiu Śląskim, choruje na cukrzycę typu 1 i celiakię.  Potrzebny jest specjalny system elektroniczny, dzięki któremu można monitorować stężenie cukru we krwi oraz zapobiegać niebezpiecznym dla życia spadkom cukru.

  Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko"

  KRS
  0000186434

  Cel szczegółowy:
  1190/S Stebel Paulina

 • Michał Wielowski

  Michał Wielowski

  Michał, syn Łukasza Wielowskiego, magazyniera w CD w Sieradzu, urodził się w 37 tygodniu ciąży. Ma m.in. padaczkę, bielactwo, małopłytkowość immunologiczną, atopowe zapalenie skóry, zaburzenia rozwoju mowy, zaburzenia aktywności i uwagi, astmę napadową,  obniżone napięcie mięśniowe. Wymaga rehabilitacji i terapii, musi przyjmować na stałe leki i suplementy.

  Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

  KRS
  0000037904

  Cel szczegółowy:
  31347 Wielowski Michał

Akceptuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies m.in. w celach reklamowych, statystycznych i w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Konfiguruj

Pliki cookie niezbędne do prawidłowego działania serwisu

Analizy i ocena wydajności

Reklamowe pliki cookie

zapisz