"AlaAntkowe BLW. Od niemowlaka do starszaka" - J. Anger, A. Piszczek - Produkt - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

"AlaAntkowe BLW. Od niemowlaka do starszaka" - J. Anger, A. Piszczek Dodaj do listy zakupów Produkt aktualnie niedostępny w ofercie

"AlaAntkowe BLW. Od niemowlaka do starszaka" - J. Anger, A. Piszczek

Chcesz, aby Twoje dziecko jadło nie tylko chętnie, ale też różnorodnie i zdrowo? Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w gotowaniu, czy dopiero zaczynasz kucharską przygodę, Twoje dziecko może jeść równie smacznie jak tytułowi Ala i Antek, a Ty i reszta rodziny razem z nim.

W tej domowej książce kucharskiej znajdziesz:
- przepisy, które możesz zastosować od samego początku rozszerzania diety i takie, które zasmakują starszemu dziecku i rodzicom
- potrawy tradycyjne, a także wegańskie, bezglutenowe czy bez nabiału
- pomysły na smaczne śniadania i obiady oraz dania, które możesz zabrać ze sobą na wycieczkę
- pyszne desery, które – jeśli chcesz – możesz przygotować bez dodatku cukru.

Każdą z tych potraw przyrządzisz szybko i łatwo z dostępnych składników. Odkryj radość gotowania razem z dzieckiem. Smacznego!
Książka jest bogato ilustrowna zdjęciami.
Więcej niż BLW. BLW (Bobas Lubi Wybór) to metoda rozszerzania diety, którą pokochały już tysiące polskich dzieci. Zdaniem jej twórczyń, Gill Rapley i Tracey Murkett, dziecko od samego początku może jeść samodzielnie, co pozwala na naturalny rozwój jego umiejętności chwytania i żucia oraz korzystnie wpływa na akceptację różnorodnych smaków. Ta książka kucharska powstała w trakcie eksperymentowania autorek z metodą BLW, jednak prezentowane przepisy mogą być wykorzystane przez wszystkich rodziców, którzy mają ochotę urozmaicić swoim dzieciom menu, niezależnie od sposobu rozszerzania diety.
Joanna Anger – na co dzień nauczycielka wychowania przedszkolnego, mama Ali – i Anna Piszczek – polonistka i historyczka, mama Antka – są twórczyniami bloga "AlaAntkowe BLW", czytanego przez tysiące polskich rodziców i docenionego w konkursie BLOG ROKU 2014.