ODKRYJ POLE ROŚLINNYCH MOŻLIWOŚCI W BIEDRONCE!

Smak rośnie z

Codziennie dbamy, by oferować Ci najwyższą jakość

NASZA JAKOŚĆ

Od zawsze wiadomo, że to co daje nam ziemia, jest najlepsze pod słońcem. Z Go Vege tworzymy dla Was całe pole roślinnych możliwości. Każdego dnia znajdziesz w Biedronce pyszne burgery, pasty, hummusy, napoje roślinne, desery i inne produkty Go Vege odpowiednie dla wegan, wegetarian, osób ograniczających mięso, czy po prostu poszukiwaczy wyjątkowego smaku i nowych doznań smakowych.

I to wszystko w Biedronkowych cenach.

Nie wnikamy w powody, dla których wybierasz taką czy inną dietę. Wierzymy, że na tym polu Ty decydujesz, bo wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre. Dodatkowo możesz mieć korzystny wpływ na nasze środowisko i na naszą planetę.

Go Vege to 100% smaku, bez mięsa i składników odzwierzęcych. Odkryj roślinne pole możliwości, gdzie znajdziesz m.in produkty naturalnie bez laktozy, bezglutenowe, wzbogacone w kluczowe witaminy czy składniki mineralne lub bez dodatku cukru.

MASZ PRAWO DECYDOWAĆ CO JESZ

Bez względu na Twoje wybory, dla nas najważniejsze jest, aby zapewnić Ci jak najwyższą jakość i jak najlepszy smak. Go Vege to nasza marka własna, więc mamy szerokie pole do popisu, aby zachować pełną kontrolę nad jakością naszych produktów.

LICZY SIE JAKOŚĆ I SMAK

Wiemy, że dieta roślinna wymaga dużej uważności i że czasem można odnieść wrażenie, że jest monotonna. Ale na naszym roślinnym polu, nie prędko się znudzisz. Znajdziesz tu szeroki wybór napojów roślinnych, past, hummusów, ciekawych dań gotowych, które przyrządzisz na szybko nawet wtedy, gdy się spieszysz.

ROŻNORODNOŚĆ

Na naszym polu wszystko rośnie bujnie z wyjątkiem cen. Te trzymamy pod kontrolą i nie damy im urosnąć. Bo dobra jakość, wyjątkowy smak wcale nie

musi iść w parze z wysoką ceną.

BIEDRONKOWE CENY

NASZE PRODUKTY

Całe pole roślinnych możliwości

NAPÓJ MIGDAŁOWY GO VEGE, 1 L

Potocznie nazywany „mlekiem” migdałowym, bo stanowi idealną...

WIĘCEJ

Potocznie nazywany „mlekiem” migdałowym, bo stanowi idealną alternatywę dla mleka. Jest źródłem...

NAPÓJ MIGDAŁOWY GO VEGE, 1 L

Potocznie nazywany „mlekiem” migdałowym, bo stanowi idealną alternatywę dla mleka. Jest źródłem wapnia oraz witamin D2, B12 i B2. Dzięki orzechowemu posmakowi świetnie nadaje się jako dodatek do deserów, owsianek czy koktajli. Dodaj go do kawy, a wzniesiesz się na zupełnie nowy poziom doznań!

NAPÓJ OWSIANY EKOLOGICZNY GO VEGE, 1 L

Potocznie nazywany „mlekiem” owsianym, bo stanowi idealną alternatywę dla...

WIĘCEJ

NAPÓJ OWSIANY EKOLOGICZNY GO VEGE, 1 L

Potocznie nazywany „mlekiem” owsianym, bo stanowi idealną alternatywę dla mleka. Produkt bez dodatku cukrów, o niskiej zawartości tłuszczu świetnie nadaje się dla osób, które dbają o linię. Dodatkowo nasz napój owsiany to produkt ekologiczny. Oznacza to, że: jest wyprodukowany metodami rolnictwa ekologicznego, bez udziału pestycydów i nawozów sztucznych. Surowce do jego wytworzenia pochodzą z upraw ekologicznych, w których unika się stosowania chemicznych środków ochrony roślin czy nawozów sztucznych. Gospodarstwo jak i producent, w którym powstaje ten produkt podlegają obowiązkowej kontroli produkcji oraz certyfikacji.

NAPÓJ RYŻOWO-KOKOSOWY GO VEGE, 1 L

Idealne połączenie dwóch alternatyw dla mleka: tzw. „mleka” kokosowego...

WIĘCEJ

NAPÓJ RYŻOWO-KOKOSOWY GO VEGE, 1 L

Idealne połączenie dwóch alternatyw dla mleka: tzw. „mleka” kokosowego i ryżowego. Jest źródłem wapnia oraz witamin D2, B12 i B2. Naturalnie nie zawiera laktozy. Zawiera 10% ekstraktu z kokosa. Bez dodatku cukrów.

NAPÓJ RYŻOWY GO VEGE, 1 L

Potocznie nazywany „mlekiem” ryżowym, bo stanowi idealną alternatywę dla mleka. Jest źródłem wapnia oraz...

WIĘCEJ

NAPÓJ RYŻOWY GO VEGE, 1 L

Potocznie nazywany „mlekiem” ryżowym, bo stanowi idealną alternatywę dla mleka. Jest źródłem wapnia oraz witamin D2, B12 i B2. Zawiera aż 17% ryżu. Świetnie sprawdzi się w kuchni szczególnie jako składnik ciast, budyniów czy koktajli. Naturalnie nie zawiera laktozy. Bez dodatku stabilizatorów. Bez dodatku cukrów.

NAPÓJ SOJOWY GO VEGE, 1 L

Potocznie nazywany „mlekiem” sojowym, bo stanowi idealną alternatywę dla...

WIĘCEJ

Potocznie nazywany „mlekiem” sojowym, bo stanowi idealną alternatywę dla mleka. Jest źródłem wapnia oraz...

NAPÓJ SOJOWY GO VEGE, 1 L

Potocznie nazywany „mlekiem” sojowym, bo stanowi idealną alternatywę dla mleka. Jest źródłem wapnia oraz witamin D2, B12 i B2. Naturalnie nie zawiera laktozy. Ma delikatny, neutralny smak. Idealnie nadaje się do koktajli, płatków śniadaniowych i kawy. Możesz także używać go zamiast mleka do wypieków oraz ciasta na naleśniki i gofry. Bez dodatku stabilizatorów.

NAPÓJ SOJOWY WANILIOWY GO VEGE, 1 L

Urozmaicona wersja klasycznego napoju sojowego z dodatkiem ekstraktu z wanilii...

WIĘCEJ

NAPÓJ SOJOWY WANILIOWY GO VEGE, 1 L

Urozmaicona wersja klasycznego napoju sojowego z dodatkiem ekstraktu z wanilii. Stanowi idealną alternatywę dla mleka. Jest źródłem wapnia oraz witamin D2, B12 i B2. Naturalnie nie zawiera laktozy. Ma delikatny smak i pięknie pachnie wanilią. Idealnie sprawdza się do koktajli i kawy. Możesz także używać go zamiast mleka do wypieków oraz ciasta na naleśniki i gofry, by dodać im nieco bardziej fantazyjną nutę smakową. Bez dodatku stabilizatorów.

COCOJOGU ANANAS-MANGO GO VEGE, 150 G

Produkt roślinny na bazie kokosa, fermentowany przy użyciu wegańskich...

WIĘCEJ

COCOJOGU ANANAS-MANGO GO VEGE, 150 G

Produkt roślinny na bazie kokosa, fermentowany przy użyciu wegańskich kultur bakterii jogurtowych. Pyszne połączenie smaku ananasa, mango i kokosa przywołuje wspomnienie egzotycznych wakacji. Produkt nie zawiera barwników. Zawiera tylko naturalne aromaty. Do produkcji wykorzystano wegańskie kultury bakterii jogurtowych Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbruecki subsp. bulgaricus 108 jtk/g

COCOJOGU JAGODA GO VEGE, 150 G

Produkt roślinny na bazie kokosa, fermentowany przy użyciu wegańskich...

WIĘCEJ

COCOJOGU JAGODA GO VEGE, 150 G

Produkt roślinny na bazie kokosa, fermentowany przy użyciu wegańskich kultur bakterii jogurtowych. Ciekawe połączenie smaku kokosa i jagód dostarczy niebanalnych doznań. Produkt nie zawiera barwników. Zawiera tylko naturalne aromaty. Do produkcji wykorzystano wegańskie kultury bakterii jogurtowych Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbruecki subsp. bulgaricus 108 jtk/g

COCOJOGU KLASYCZNY GO VEGE, 150 G

Produkt roślinny na bazie kokosa, fermentowany przy użyciu wegańskich...

WIĘCEJ

COCOJOGU KLASYCZNY GO VEGE, 150 G

Produkt roślinny na bazie kokosa, fermentowany przy użyciu wegańskich kultur bakterii jogurtowych. Naturalnie lekko słodki, bez dodatku cukrów. Doskonała przekąska lub baza do własnych fantazji deserowych. Do produkcji wykorzystano wegańskie kultury bakterii jogurtowych Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbruecki subsp. bulgaricus 108 jtk/g

OATJOGU JAGODA GO VEGE, 150 G

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa...

WIĘCEJ

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa. Wersja o smaku jagodowym z powodzeniem...

OATJOGU JAGODA GO VEGE, 150 G

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa. Wersja o smaku jagodowym z powodzeniem sprawdzi się na śniadanie np. z dodatkiem płatków. Na drugie śniadanie czy podwieczorek polecamy bez dodatków – zwłaszcza, jeśli akurat dbasz o linię. Nie zawiera aromatów i barwników. Źródło witamin D i B12. Zawiera wegańskie kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbruecki subsp. bulgaricus 108 jtk/g.

OATJOGU KLASYCZNY GO VEGE, 150 G

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa...

WIĘCEJ

OATJOGU KLASYCZNY GO VEGE, 150 G

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa. W wersji klasycznej – bez dodatku cukru. Idealnie nadaje się na drugie śniadanie czy w porze lunchu, gdy nie masz czasu przygotować większego posiłku. Do wersji klasycznej możesz dosypać ulubione płatki śniadaniowe lub kawałki czekolady, by nasycić się na dłużej. Zawiera wegańskie kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbruecki subsp. bulgaricus 108 jtk/g.

OATJOGU MALINA GO VEGE, 150 G

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa...

WIĘCEJ

OATJOGU MALINA GO VEGE, 150 G

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa. Wersja o smaku słodkich malin z powodzeniem sprawdzi się na śniadanie np. z dodatkiem płatków. Na drugie śniadanie czy podwieczorek polecamy bez dodatków – zwłaszcza, jeśli akurat dbasz o linię. Nie zawiera aromatów i barwników. Źródło witamin D i B12. Zawiera wegańskie kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbruecki subsp. bulgaricus 108 jtk/g.

OATJOGU MANGO GO VEGE, 150 G

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa...

WIĘCEJ

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa. Wersja o smaku egzotycznego mango z powodzeniem...

OATJOGU MANGO GO VEGE, 150 G

Lekka przekąska roślinna o konsystencji jogurtu, na bazie owsa. Wersja o smaku egzotycznego mango z powodzeniem sprawdzi się na śniadanie np. z dodatkiem płatków. Na drugie śniadanie czy podwieczorek polecamy bez dodatków – zwłaszcza, jeśli akurat dbasz o linię. Nie zawiera aromatów i barwników. Źródło witamin D i B12. Zawiera wegańskie kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbruecki subsp. bulgaricus 108 jtk/g.

OATJOGU PURE BANAN-GRUSZKA-MANGO I ZBOŻA GO VEGE, 230 G

Napój roślinny na bazie owsa...

WIĘCEJ

Napój roślinny na bazie owsa, z dodatkiem owoców, fermentowany przy...

OATJOGU PURE BANAN, GRUSZKA, MANGO I ZBOŻA GO VEGE, 230 G

Napój roślinny na bazie owsa, z dodatkiem owoców, fermentowany przy użyciu wegańskich kultur bakterii jogurtowych. Aż 34% jego składu stanowią owoce – banany, gruszki i mango. To wspaniała pożywna przekąska, która doda Ci energii po ćwiczeniach albo w trakcie męczącego dnia w pracy. I jaka wygodna w użyciu: odkręć, weź łyka, zakręć i dokończ później! Nie zawiera dodanego cukru ani słodzików, aromatów i barwników. Źródło witamin D i B12.

OATJOGU PURE BANAN, JAGODA I ZBOŻA GO VEGE, 230 G

Napój roślinny na bazie owsa...

WIĘCEJ

Napój roślinny na bazie owsa, z dodatkiem owoców, fermentowany przy...

OATJOGU PURE BANAN, JAGODA I ZBOŻA GO VEGE, 230 G

Napój roślinny na bazie owsa, z dodatkiem owoców, fermentowany przy użyciu wegańskich kultur bakterii jogurtowych. Aż 34% jego składu stanowią owoce – banany i jagody. To wspaniała pożywna przekąska, która doda Ci energii po ćwiczeniach albo w trakcie męczącego dnia w pracy. I jaka wygodna w użyciu: odkręć, weź łyka, zakręć i dokończ później! Nie zawiera dodanego cukru ani słodzików, aromatów i barwników. Źródło witamin D i B12.

GYROS ROŚLINNY NA BAZIE GROCHU GO VEGE, 150 G

Klasyka greckiej kuchni w wegańskim wydaniu. Zrobiony na bazie grochu...

WIĘCEJ

GYROS ROŚLINNY NA BAZIE GROCHU GO VEGE, 150 G

Klasyka greckiej kuchni w wegańskim wydaniu. Zrobiony na bazie grochu świetnie się odnajdzie w tortilli, na pizzy, w sałatce i z różnego rodzaju sosami. Jest aromatyczny i wyrazisty w smaku. Nie zawiera soi i wzmacniaczy smaku. Jest bogatym źródłem błonnika oraz białka roślinnego z grochu oraz pszennego.

KIEŁBASKI SOJOWE W PRZYPRAWIE CURRY GO VEGE, 180 G

Kiełbaski sojowe o egzotycznym smaku...

WIĘCEJ

Kiełbaski sojowe o egzotycznym smaku curry to dowód na to, że pyszna kiełbasa...

KIEŁBASKI SOJOWE W PRZYPRAWIE CURRY GO VEGE, 180 G

Kiełbaski sojowe o egzotycznym smaku curry to dowód na to, że pyszna kiełbasa nie musi pachnieć tylko czosnkiem! Przygotuj się na trochę inny, fascynujący smak i aromat i delektuj się powiewem orientu. Nasze kiełbaski smakują równie dobrze na zimno, jak i na ciepło. Charakteryzują się wysoką zawartością białka.

KIEŁBASKI SOJOWE W PRZYPRAWIE PAPRYKOWEJ GO VEGE, 180 G

Kiełbaski nie muszą być z mięsa...

WIĘCEJ

Kiełbaski nie muszą być z mięsa i nie muszą być nudne. Nasze kiełbaski...

KIEŁBASKI SOJOWE W PRZYPRAWIE PAPRYKOWEJ GO VEGE, 180 G

Kiełbaski nie muszą być z mięsa i nie muszą być nudne. Nasze kiełbaski w przyprawie paprykowej mają wyrazisty, lekko pikantny smak i świetnie nadają się do spożycia zarówno na ciepło jak i na zimno. Charakteryzują się wysoką zawartością białka.

PARÓWKI SOJOWE GO VEGE, 200 G

Bogate źródło białka. Doskonałe do...

WIĘCEJ

Bogate źródło białka. Doskonałe do spożycia podobnie jak klasyczne parówki...

PARÓWKI SOJOWE GO VEGE, 200 G

Bogate źródło białka. Doskonałe do spożycia podobnie jak klasyczne parówki: na ciepło – z musztardą lub keczupem. Warto też spróbować z którymś z sosów Go Vege. Świetnie sprawdzą się też na zimno albo jako dodatek do sałatek warzywnych, by stały się bardziej pożywne.

PASZET Z CUKINIĄ I SŁONECZNIKIEM GO VEGE, 250 G

Wspaniały pieczony pasztet wegański...

WIĘCEJ

Wspaniały pieczony pasztet wegański na bazie żółtej soczewicy. W wersji z cukinią...

PASZTET Z CUKINIĄ I SŁONECZNIKIEM GO VEGE, 250 G

Wspaniały pieczony pasztet wegański na bazie żółtej soczewicy. W wersji z cukinią i słonecznikiem ma delikatny zbożowo - warzywny smak. Połóż na kanapkę lub jedz z ulubionymi dodatkami np. z ćwikłą lub chrzanem. Źródło błonnika pokarmowego.

PASZTET Z SUSZONYMI POMIDORAMI I BAZYLIĄ GO VEGE, 250 G

Pyszny pieczony pasztet wegański...

WIĘCEJ

PASZTET Z SUSZONYMI POMIDORAMI I BAZYLIĄ GO VEGE, 250 G

Pyszny pieczony pasztet wegański na bazie żółtej soczewicy. Poczuj klimat słonecznej Italii w wersji z dodatkiem marynowanych suszonych pomidorów i bazylii. Połóż na kanapkę lub jedz z ulubionymi dodatkami np. z ćwikłą lub chrzanem. Źródło błonnika pokarmowego.

PLASTRY WEGAŃSKIE Z CZARNUSZKĄ GO VEGE, 100 G

Wyśmienita alternatywa dla wędlin. Dodaj do kanapek, tostów lub sałatek...

WIĘCEJ

PLASTRY WEGAŃSKIE Z CZARNUSZKĄ GO VEGE, 100 G

Wyśmienita alternatywa dla wędlin. Dodaj do kanapek, tostów lub sałatek i ciesz się pełnią smaku. Nasze plastry są wygodnym źródłem błonnika pokarmowego oraz białka, o którego dostarczanie trzeba szczególnie dbać przy wegańskiej diecie. Wariant z czarnuszką jest nie tylko smaczny, ale i wyjątkowo wartościowy. Czarnuszka, czyli czarny kminek, nazywana jest ziarnem błogosławieństwa dzięki swoim dobroczynnym właściwościom!

PLASTRY WEGAŃSKIE Z PISTACJAMI GO VEGE, 100 G

Wyśmienita alternatywa dla wędlin. Dodaj do kanapek, tostów lub sałatek...

WIĘCEJ

PLASTRY WEGAŃSKIE Z PISTACJAMI GO VEGE, 100 G

Wyśmienita alternatywa dla wędlin. Dodaj do kanapek, tostów lub sałatek i ciesz się pełnią smaku. Nasze plastry są wygodnym źródłem błonnika pokarmowego oraz białka, o którego dostarczanie trzeba szczególnie dbać przy wegańskiej diecie. Wariant z pistacjami zapewnia dodatkowe walory smakowe i prozdrowotne. Pistacje nazywane zielonymi migdałami lub orzechami szczęścia zawierają też wiele wartości odżywczych

VEGE BURGER Z BURAKAMI GO VEGE, 200 G

Najlepszy pod słońcem burger dla wegan i wegetarian – 0% mięsa, 100% smaku!...

WIĘCEJ

VEGE BURGER Z BURAKAMI GO VEGE, 200 G

Najlepszy pod słońcem burger dla wegan i wegetarian – 0% mięsa, 100% smaku! Lekko słodkawy smak buraka to doskonała alternatywa dla bardziej klasycznych wersji wegańskich burgerów. Jest cennym źródłem błonnika i białka. Szybki i łatwy do przygotowania. Zrób go na grillu, w piekarniku albo w mikrofalówce, dodaj warzywa, sos

i delektuj się wspaniałym posiłkiem.

VEGE BURGER Z ZIARNAMI SŁONECZNIKA GO VEGE, 200 G

Rewelacyjny burger zrobiony w 100% z roślin, a więc idealny dla wegan...

WIĘCEJ

VEGE BURGER Z ZIARNAMI SŁONECZNIKA GO VEGE, 200 G

Rewelacyjny burger zrobiony w 100% z roślin, a więc idealny dla wegan. Przygotowany na bazie pieczarek, białka roślinnego i ziaren słonecznika z dodatkiem przypraw. Ma bogaty i aromatyczny smak. Jest cennym źródłem błonnika i białka. Szybki i łatwy do przygotowania. Zrób go na grillu, w piekarniku albo w mikrofalówce, dodaj warzywa, sos i delektuj się wspaniałym posiłkiem.

CURRY W STYLU INDYJSKIM Z DYNIĄ, CIECIERZYCĄ I SZPINAKIEM GO VEGE, 380 G

Curry z dynią ciecierzycą i szpinakiem to...

WIĘCEJ

CURRY W STYLU INDYJSKIM Z DYNIĄ, CIECIERZYCĄ I SZPINAKIEM GO VEGE, 380 G

Curry z dynią ciecierzycą i szpinakiem to przysmak kuchni indyjskiej. Jeśli jesteś dziś w nastroju na taką orientalną podróż, wystarczy podgrzać i pełnowartościowy posiłek gotowy! Smacznego!

DZIKI RYŻ Z KOMOSĄ RYŻOWĄ W SOSIE Z GRANATU I FIGAMI GO VEGE, 380 G

Gotowe danie z dzikim ryżem, białą...

WIĘCEJ

DZIKI RYŻ Z KOMOSĄ RYŻOWĄ W SOSIE Z GRANATU I FIGAMI GO VEGE, 380 G

Gotowe danie z dzikim ryżem, białą komosą ryżową, szałwią hiszpańską w lekko słodkim sosie z owoców granatu i z figami. Pyszny pomysł na niebanalny obiad lub kolację. Spróbuj, gdy nie uśmiecha Ci się spędzać długich godzin przy kuchni. Po prostu podgrzej i zjedz. Dziki ryż zawiera dużo białka i błonnika pokarmowego.

GULASZ CURRY Z KOMOSA RYŻOWĄ I WARZYWAMI GO VEGE, 380 G

Warzywa z dodatkiem nasion komosy...

WIĘCEJ

GULASZ CURRY Z KOMOSA RYŻOWĄ I WARZYWAMI GO VEGE, 380 G

Warzywa z dodatkiem nasion komosy ryżowej białej i czerwonej w sosie curry z wyciągiem z kokosa. Specjalność kuchni indyjskiej. Produkt sterylizowany. Gotowy do spożycia zaraz po podgrzaniu.

MEDALIONY W SOSIE SOJOWYM Z WARZYWAMI GO VEGE, 380 G

Pyszna potrawa wegańska z gęstym...

WIĘCEJ

Pyszna potrawa wegańska z gęstym sosem i solidną porcją warzyw...

MEDALIONY W SOSIE SOJOWYM Z WARZYWAMI GO VEGE, 380 G

Pyszna potrawa wegańska z gęstym sosem i solidną porcją warzyw. Po prostu podgrzewasz i obiad gotowy! To pełnowartościowy i sycący posiłek, ale dla pełni satysfakcji możesz go dodatkowo uzupełnić kaszą, makaronem lub ryżem.

QUINOTTO Z QUINOĄ, DYNIĄ I MASSAMAN CURRY GO VEGE, 380 G

Gotowe danie na bazie komosy ryżowej...

WIĘCEJ

QUINOTTO Z QUINOĄ, DYNIĄ I MASSAMAN CURRY GO VEGE, 380 G

Gotowe danie na bazie komosy ryżowej z dodatkiem dyni i massaman curry to szybki i sycący posiłek o smaku charakterystycznym dla kuchni tajskiej. Wystarczy podgrzać i gotowe! Bez dodatku wzmacniaczy smaku.

QUINOTTO Z QUINOĄ, FASOLĄ I WĘDZONĄ PAPRYKĄ GO VEGE, 380 G

Gotowe danie na bazie komosy ryżowej...

WIĘCEJ

QUINOTTO Z QUINOĄ, FASOLĄ I WĘDZONĄ PAPRYKĄ GO VEGE, 380 G

Gotowe danie na bazie komosy ryżowej z dodatkiem fasoli i wędzonej papryki. Szybki sposób na sycący posiłek o swojskim smaku. Wystarczy podgrzać i gotowe! Bez dodatku wzmacniaczy smaku.

TOFU MARYNOWANE SWEET CHILLI GO VEGE, 180 G

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięsa...

WIĘCEJ

TOFU MARYNOWANE SWEET CHILLI GO VEGE, 180 G

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięsa. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka i jest źródłem wapnia. Dlatego stanowi cenne uzupełnienie diety wegan i wegetarian. Marynowane w słodkim chili dobrze sprawdzi się jako gotowy dodatek do sałatek i ciepłych dań jednogarnkowych. Można też pokroić na grube plastry, wrzucić na grilla i potraktować jak samodzielną przekąskę. Słodkie chili to idealne połączenie nut ostrych i słodkich charakterystyczne dla kuchni azjatyckiej.

TOFU MARYNOWANE Z TYMIANKIEM GO VEGE, 180 G

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięs...

WIĘCEJ

TOFU MARYNOWANE Z TYMIANKIEM GO VEGE, 180 G

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięs. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka i jest źródłem wapnia. Dlatego stanowi cenne uzupełnienie diety wegan i wegetarian. Marynowane z tymiankiem fantastycznie sprawdzi się jako przekąska z grilla. Wystarczy pokroić na grube plastry i wrzucić na ruszt. Cytrusowy aromat tymianku uświetni każdą ucztę.

TOFU NATURALNE GO VEGE, 180 G

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięsa...

WIĘCEJ

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięsa. Charakteryzuje się wysoką zawartością...

TOFU NATURALNE GO VEGE, 180 G

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięsa. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka i jest źródłem wapnia. Dlatego stanowi cenne uzupełnienie diety wegan i wegetarian. Świetnie nadaje się do sałatek, past, zup i ciepłych dań jednogarnkowych. W wersji naturalnej ma neutralny smak, dlatego, gdy dodasz do niego ulubione przyprawy – to one nadadzą mu dominujący charakter.

TOFU WĘDZONE GO VEGE, 180 G

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięsa...

WIĘCEJ

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięsa. Charakteryzuje się wysoką zawartością...

TOFU WĘDZONE GO VEGE, 180 G

Tofu to uniwersalny wegański zamiennik, alternatywa dla nabiału i mięsa. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka i jest źródłem wapnia. Dlatego stanowi cenne uzupełnienie diety wegan i wegetarian. Świetnie nadaje się do sałatek, past, zup i ciepłych dań jednogarnkowych. Nasze tofu wędzone jest w dymie z drewna bukowego i ma wyrazisty smak i aromat.

HUMMUS KLASYCZNY GO VEGE, 160 G

Klasyczny przysmak kuchni bliskowschodniej na bazie ciecierzycy...

WIĘCEJ

HUMMUS KLASYCZNY GO VEGE, 160 G

Klasyczny przysmak kuchni bliskowschodniej na bazie ciecierzycy i sezamu. Idealnie nadaje się do jedzenia z pieczywem oraz świeżo pokrojonymi warzywami. Nie może go zabraknąć na żadnej imprezie! Nie zawiera substancji konserwujących. Jest źródłem błonnika pokarmowego.

HUMMUS PAPRYKOWY GO VEGE, 160 G

Klasyczny przysmak kuchni bliskowschodniej na bazie ciecierzycy...

WIĘCEJ

HUMMUS PAPRYKOWY GO VEGE, 160 G

Klasyczny przysmak kuchni bliskowschodniej na bazie ciecierzycy i sezamu z dodatkiem papryki. Podany na przyjęciu w towarzystwie świeżo pokrojonych warzyw oraz innych rodzajów naszego hummusu – klasycznego i pomidorowego – na pewno zrobi furorę. Nie zawiera substancji konserwujących. Jest źródłem błonnika pokarmowego.

HUMMUS POMIDOROWY GO VEGE, 160 G

Klasyczny przysmak kuchni bliskowschodniej na bazie ciecierzycy...

WIĘCEJ

HUMMUS POMIDOROWY GO VEGE, 160 G

Klasyczny przysmak kuchni bliskowschodniej na bazie ciecierzycy i sezamu z dodatkiem marynowanego suszonego pomidora. Lekko kwaskowaty w porównaniu z innymi hummusami Go Vege – klasycznym i paprykowym – będzie doskonałym urozmaiceniem do pieczywa lub jako dip do świeżo pokrojonych warzyw. Nie zawiera substancji konserwujących. Jest źródłem błonnika pokarmowego.

KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH GO VEGE, 500 G

Nasz krem składa się w 100% z orzeszków arachidowych i stanowi bogate...

WIĘCEJ

KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH GO VEGE, 500 G

Nasz krem składa się w 100% z orzeszków arachidowych i stanowi bogate źródło białka i błonnika. Jest idealny dla sportowców, osób aktywnych fizycznie oraz dla każdego, kto dba o zdrowie i zbilansowane odżywianie. Polecany także dla dzieci zamiast słodkich kremów czekoladowych. Doskonale nadaje się jako dodatek do naleśników, placuszków, deserów i ciast. Można nim posmarować chleb, wafle czy chrupkie pieczywo lub dodać do koktajlu czy owsianki. Powstaje z najlepszych orzechów arachidowych, dokładnie sprawdzanych pod kątem jakości, zanim trafią do produkcji. Orzeszki ziemne są najpierw prażone, a następnie mielone na gładko, dzięki czemu krem ma przyjemną, rozpływającą się w ustach konsystencję. Produkt bez dodatku cukru i dodatku soli - zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód. Nie zawiera też oleju palmowego.

PASTA WARZYWNA Z BIAŁEJ FASOLI Z SIEMIENIEM LNIANYM GO VEGE, 180 G

Delikatna sycąca pasta o lekko oleistej...

WIĘCEJ

PASTA WARZYWNA Z BIAŁEJ FASOLI Z SIEMIENIEM LNIANYM GO VEGE, 180 G

Delikatna sycąca pasta o lekko oleistej konsystencji dzięki dodatkowi siemienia lnianego. To doskonały dodatek do kanapek, grzanek, pieczywa chrupkiego i wszelkiego rodzaju placków. Produkt sterylizowany, odpowiedni dla wegan.

PASTA WARZYWNA Z PIECZAREK Z PESTKAMI DYNI GO VEGE, 180 G

Intensywnie pieczarkowa pasta...

WIĘCEJ

Intensywnie pieczarkowa pasta przełamana charakterystyczną słodkawą...

PASTA WARZYWNA Z PIECZAREK Z PESTKAMI DYNI GO VEGE, 180 G

Intensywnie pieczarkowa pasta przełamana charakterystyczną słodkawą nutą dzięki dodatkowi pestek dyni. To doskonały dodatek do kanapek, grzanek, pieczywa chrupkiego i wszelkiego rodzaju placków. Produkt sterylizowany, odpowiedni dla wegan.

PASTA WARZYWNA Z SUSZONYMI POMIDORAMI I ŻURAWINĄ GO VEGE, 180 G

Lekko słodka pasta łączy walory...

WIĘCEJ

PASTA WARZYWNA Z SUSZONYMI POMIDORAMI I ŻURAWINĄ GO VEGE, 180 G

Lekko słodka pasta łączy walory smakowe pomidorów i żurawiny. To doskonały dodatek do kanapek, grzanek, pieczywa chrupkiego i wszelkiego rodzaju placków. Produkt sterylizowany, odpowiedni dla wegan.

MAJONEZ WEGAŃSKI GO VEGE, 280 G

Majonez sałatkowy wegański to produkt odpowiedni nie tylko dla wegan, ale...

WIĘCEJ

MAJONEZ WEGAŃSKI GO VEGE, 280 G

Majonez sałatkowy wegański to produkt odpowiedni nie tylko dla wegan, ale także dla osób chorych na celiakię oraz nietolerujących glutenu. Dzięki zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych składników oraz odpowiednich parametrów podczas procesu produkcji nasz majonez ma smak i konsystencję, która zadowoli największych smakoszy. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego oraz glutenu. Świetnie sprawdza się jako dodatek do kanapek i składnik pysznych sałatek.

SOS CZOSNKOWY GO VEGE, 410 G

Doskonała alternatywa dla klasycznego sosu czosnkowego z mlekiem...

WIĘCEJ

Doskonała alternatywa dla klasycznego sosu czosnkowego z mlekiem. Nie zawiera mleka ani jaj. Niezawodny dodatek do...

SOS CZOSNKOWY GO VEGE, 410 G

Doskonała alternatywa dla klasycznego sosu czosnkowego z mlekiem. Nie zawiera mleka ani jaj. Niezawodny dodatek do potraw z grilla!

SOS TATARSKI GO VEGE, 410 G

Doskonała alternatywa dla klasycznego sosu tatarskiego. Nie zawiera mleka ani jaj. Niezawodny dodatek do potraw z...

WIĘCEJ

SOS TATARSKI GO VEGE, 410 G

Doskonała alternatywa dla klasycznego sosu tatarskiego. Nie zawiera mleka ani jaj. Niezawodny dodatek do potraw z grilla!

DESER KOKOSOWY O SMAKU KAWOWYM GO VEGE, 150 G

Deser kokosowy o smaku kawowym to pyszna przekąska lub deser po obiedzie...

WIĘCEJ

DESER KOKOSOWY O SMAKU KAWOWYM GO VEGE, 150 G

Deser kokosowy o smaku kawowym to pyszna przekąska lub deser po obiedzie o jedwabistej konsystencji. Niebo w gębie dla miłośników słodkiej kawy! Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, a nie chcesz przesadzić z kaloriami – to jest właśnie propozycja dla Ciebie!

DESER KOKOSOWY O SMAKU SŁONEGO KARMELU Go Vege, 150 G

Deser kokosowy o smaku słonego karmelu stworzony dla miłośników...

WIĘCEJ

DESER KOKOSOWY O SMAKU SŁONEGO KARMELU Go Vege, 150 G

Deser kokosowy o smaku słonego karmelu stworzony dla miłośników niebanalnych połączeń. Doskonały jako klasyczny deser po obiedzie lub smaczna przekąska. Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, a nie chcesz przesadzić z kaloriami – to jest właśnie propozycja dla Ciebie!

Zobacz, co rośnie na polu możliwości

NASZE FILMY

DOSTĘPNE W SKLEPACH

Copyright 2021 Jeronimo Martins Polska S.A.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, przy czym odbywa się to zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki, które możesz w każdej chwili zmienić. Jako Jeronimo Martins Polska S.A. używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu umożliwienia prawidłowego działania strony oraz – jeśli się na to zgodzisz – także w innych celach, tj. reklamowych, do oceny wydajności serwisu oraz podniesienia jakości prezentowanych treści. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności.Dowiedz się więcej