"Superstudent. Jak uczyć się wydajniej i skuteczniej" - O. Schewe - Produkt - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

"Superstudent. Jak uczyć się wydajniej i skuteczniej" - O. Schewe Dodaj do listy zakupów Produkt aktualnie niedostępny w ofercie

"Superstudent. Jak uczyć się wydajniej i skuteczniej" - O. Schewe

Jedyną wartością, która odróżnia jednego człowieka od drugiego – kluczem przenoszącym jednych ku ich dążeniom, podczas gdy inni grzęzną w bagnie przeciętności – nie jest talent, wykształcenie ani błyskotliwość intelektualna, ale samodyscyplina. Olav Schewe opisuje własne doświadczenia, przedstawia jasne przykłady i przekonywujące argumenty na to, że nie tylko IQ, ale przede wszystkim właściwa organizacja pracy determinują dobre wyniki w nauce. Sam przeszedł drogę od przeciętnego licealisty i studenta do wyróżniającego się absolwenta na Uniwersytecie Oksfordzkim, używając technik opisanych w książce, takich jak umiejętność szybkiego czytania, robienia notatek, zapamiętywania itp. Książka została zatwierdzona przez norweskiego ministra edukacji jako pomoc edukacyjna, ale jej treść jest uniwersalna i dostosowana do potrzeb wszystkich uczniów szkół średnich i studentów wyższych uczelni, którym zależy na oszczędzaniu czasu, skutecznym zdobywaniu wiedzy i dobrych ocenach.

Olav Schewe posiada tytuł MBA z wyróżnieniem uzyskany na Uniwersytecie Oksfordzkim. Jest żywym przykładem, że można przejść od przeciętności do doskonałości, stosując odpowiednie techniki uczenia się. Ukończył szkołę średnią wcale nie jako prymus. Następnie uczęszczał do Norweskiej Szkoły Ekonomicznej i studiował na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Przed rozpoczęciem studiów podyplomowych w Oksfordzie Olav został sklasyfikowany w 6% z ponad 1 miliona osób na całym świecie przez Graduate Management Admission Test (GMAT) i otrzymał stypendium Fulbrighta. Jest także autorem książki "The Exchange Student Guidebook", a wcześniej był autorem tekstów do norweskiej gazety "Dagens N?ringsliv".