"Cukrzyca typu 2. Leczenie odżywianiem" - K. Tessmer - Produkt - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

"Cukrzyca typu 2. Leczenie odżywianiem" - K. Tessmer Dodaj do listy zakupów Produkt aktualnie niedostępny w ofercie

"Cukrzyca typu 2. Leczenie odżywianiem" - K. Tessmer

Przełomowa książka, która pomoże ci raz na zawsze pozbyć się uporczywych objawów cukrzycy typu 2.
To kompletne i wyczerpujące kompendium, które każdy diabetyk i jego bliscy powinni posiadać w swojej biblioteczce. Zawarte w nim informacje są niezbędne, by zrozumieć istotę problemu cukrzycy typu 2 i poprawić jakość życia.
Cukrzyca typu 2 to trzecia książka z serii "Leczenie Odżywianiem" dietetyczki oraz specjalistki od spraw żywienia Kimberly Tessmer, która oferuje:
• najnowsze doniesienia medyczne dotyczące choroby oraz uproszczone ich omówienie;
• interaktywne narzędzia, które pozwalają nauczyć się kontrolować poziom cukru we krwi, by poczuć przypływ energii i wzmocnić organizm;
• przewodnik po zakupach oraz optymalny jadłospis diabetyka z łatwymi do planowania posiłkami, które pomogą rozpocząć życie bez objawów cukrzycy.
Książka wskazuje 10 produktów, których należy unikać i 10 produktów, które należy włączyć do diety cukrzyka, by poczuć się lepiej. Wzbogaca także czytelnika o wiedzę dotyczącą m.in. insulinoodporności, stanu przedcukrzycowego, różnic pomiędzy cukrzycą typu 1 a cukrzycą typu 2, cukrzycy ciężarnych, badania A1C, komplikacji związanych z chorobą czy niezbędnych do wykonania badaniach i metodach leczenia. Publikacja będąca skuteczną pomocą w walce z cukrzycą, na którą tak długo czekałeś!

"Ta książka umożliwi Ci samodzielną kontrolę nad cukrzycą – szybko, łatwo i bezpiecznie!" - Cindy Guirino, lekarz medycyny